Cute Translator

53 Dilde Çeviri Yapabilen Program
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 39.95$
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 6.02
  • Dil TR / EN
  • Firma Authorsoft Corporation
Türkçe dahil olmak üzere toplamda 53 dilde çeviri işlemlerinizi yapabileceğiniz Cute Translator yazılımını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
Türkçe dahil olmak üzere toplamda 53 dilde çeviri işlemlerinizi yapabileceğiniz Cute Translator yazılımını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Oldukça başarılı bir çeviri programı olan Cute Translator yazılımı popüler olan pek çok programı desteklemesinin yanında anında çeviri yapabilme özelliğine sahip olan oldukça kaliteli bir programdır. Programda bulunan kopyala yapıştır desteği sayesinde tercüme etmek istediğiniz metni program ekranına aktarabilir, Microsoft seslendirme özelliği sayesinde çevirilerinizi sesli olarak dinleyebilir, cümle çevirisi yapabilir, Microsoft Office programları ile oluşturduğunuz belgeleri ve PDF dökümanlarını açarak  içeriklerini çevirebilirsiniz.

Anlık mesajlaşma programları ile de uyumlu olarak çalışabilen yazılım sayesinde çeviri yapmak istediğiniz dökümanları kategorilere ayırabilir ve otomatik güncelleştirme seçeneği sayesinde programı sürekli olarak güncel tutabilirsiniz.

Program İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca , İspanyolca, Portekizce , Hollandaca, Yunanca , Rusça, Japonca , Korece, Çince , Geleneksel , İsveççe , Fince , Hollandaca, Danimarkaca , Macarca , Çince Arapça , Katalanca, Hırvatça, Çekçe , İbranice Basitleştirilmiş olan , Norveççe , Afrikanca, Slovenyaca, Estonyaca , Bulgaristan, Arnavut , Belarus , Filipinli , Galiçyaca , Haiti , Hintçe , İzlanda , Endonezya , İrlanda, Letonya , Litvanya , Makedonya , Malayca, Malta , Farsça , Lehçe, Romence , Sırpça, Slovakça , Swahili , Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca , Galce dillerini desteklemekte ve bu dillerde çeviri yapabilmenizi sağlamaktadır.
Daha Fazla Göster
Cute Translator indir